Valgfag Produksjon for scene –  Julenissens travle verksted

“Julenissens travle verksted”

– en forestilling full av julestemning!

Elevene i Produksjon for scene med lærer Susanne F har virkelig satt oss i julestemning med skuespillet sitt “Julenissens travle verksted”. Forestillingen, som ble vist for 1. og 3. trinn, tok publikum med til Nordpolen, hvor Julenissen og hans hjelpsomme (og litt klønete) hjelpere strevde med å gjøre alt klart til jul.

Historien bød på både latter og magi – fra Rudolf som snublet rundt, til den strenge Nissekontrolløren som krevde orden, og Feen Stjerne som reddet dagen med sin magi. Barna i salen fulgte spent med og lo godt av de morsomme situasjonene på scenen.

Takk til elevene for en fantastisk innsats og en forestilling som spredte ekte juleglede! Vi gleder oss allerede til neste eventyr. God jul!

 

Norskeskolen