Ansatte

MØT VÅRE HØYT KVALIFISERTE LÆRERE OG ANSATTE

TRUDE E. JAHREN
REKTOR
rektor@dnsmalaga.com

DSC_0047

LEIF ARILD HAALAND
ASSISTERENDE REKTOR /REKTORS STEDSFORTREDER,
leif@dnsmalaga.com

MARIE CHRISTIN EIVOR CYGNEL
AVDELINGSLEDER, FAGLÆRER KUNST OG HÅNDVERK
marie@dnsmalaga.com

CATHRINE STEEN
KONTORSJEF
post@dnsmalaga.com

Kim

KIM FJELKING SLAATSVEEN
PROSJEKTLEDER, KONTAKTLÆRER 10. TRINN,
kim@dnsmalaga.com

Petter

PETTER TRYGGESTAD
IT-ADMIN, TEAMLEDER U. TRINN, OG KONTAKTLÆRER 9. TRINN
petter@dnsmalaga.com

DSC_0052

GAUTE VESETH OLSEN
FAGLÆRER MUSIKK
gaute@dnsmalaga.com

Linda

LINDA SAKSEIDE
KONTAKTLÆRER 1. OG 2. TRINN.
linda@dnsmalaga.com

Vibeke

VIBEKE KÅBULAND
FAGLÆRER
vibekek@dnsmalaga.com

Hilde

HILDE RASMUSSEN
RÅDGIVER OG SPESPEDKOORDINATOR
hilde@dnsmalaga.com

DSC_0024

HELENE KARLSEN SUNDE
KONTAKTLÆRER 8. TRINN
helene@dnsmalaga.com

Margrethe

MARGRETHE HEYN
TEAMLEDER 1. – 4. TRINN, FAGLÆRER
margrethe@dnsmalaga.com

Mette E

METTE ENGUM
KONTAKTLÆRER 3. OG 4. TRINN
mettee@dnsmalaga.com

Magnus

MAGNUS GRØNENG LINSETH
KONTAKTLÆRER 7. TRINN OG TILLITSVALGT
magnus@dnsmalaga.com

Monica

MONICA MØRKVE WESØE
KONTAKTLÆRER 6. TRINN
monica@dnsmalaga.com

DSC_0011

SUSANNE SJÅVIK IVERSEN
FAGLÆRER
susannes@dnsmalaga.com

DSC_0032

MAGNUS GRØTVIK
KONTAKTLÆRER 5. TRINN
magnusg@dnsmalaga.com

Astrid

ASTRID SAXVIG
SPANSKLÆRER
astrid@dnsmalaga.com

DSC_0357

LUISA PALOMAR
FAGLÆRER I SPANSK
luisa@dnsmalaga.com

Susann

SUSANNE CANO FÄLTSKOG
FAGLÆRER I SPANSK OG ENGELSK
susanne@dnsmalaga.com

Mette F

METTE FINSRUD
ASSISTENT 1. OG 2. TRINN
mette@dnsmalaga.com

Malin

MALIN RINGHEIM
SPESIALPEDAGOG
malin@dnsmalaga.com

Vennlig hilsen Nina, Markedsansvarlig for Den Norske Skolen Malaga

NINA CICILIE KAASIN SIMARUD
ASSISTENT, VALGFAGSLÆRER OG MARKEDSANSVARLIG,
nina@dnsmalaga.com

Silja

SILJA BOLSTAD
KANTINE (PERMISJON)
silja@dnsmalaga.com

Salvadora

SALVADORA C. SAMPALO
KANTINEMEDARBEIDER

Josefina

JOSEFINA ORTEGA MORA
RENHOLD