Ansatte

MØT VÅRE HØYT KVALIFISERTE LÆRERE OG ANSATTE

TRUDE E. JAHREN
REKTOR
rektor@dnsmalaga.com

DSC_0047

LEIF ARILD HAALAND
ASSISTERENDE REKTOR /REKTORS STEDSFORTREDER
leif@dnsmalaga.com

MARIE CHRISTIN EIVOR CYGNEL
AVDELINGSLEDER, FAGLÆRER KUNST OG HÅNDVERK
marie@dnsmalaga.com

CATHRINE STEEN
KONTORSJEF
post@dnsmalaga.com

Malin

MALIN RINGHEIM
SOSIALLÆRER OG SPESPEDKOORDINATOR
malin@dnsmalaga.com

Cathrine Fjeldly

CATHRINE FJELDLY
KONTAKTLÆRER 1. TRINN
cathrinef@dnsmalaga.com

Linda Sakseide
linda@dnsmalaga.com

LINDA SAKSEIDE
KONTAKTLÆRER 2. TRINN.
linda@dnsmalaga.com

Margrethe

MARGRETHE HEYN
KONTAKTLÆRER 3. TRINN, TEAMLEDER BARNETRINNET
margrethe@dnsmalaga.com

Mette E

METTE ENGUM
KONTAKTLÆRER 4. TRINN
mettee@dnsmalaga.com

Ingerlin Aarstad Buhol

INGERLIN AARSTAD BUHOL
KONTAKTLÆRER 5. TRINN.
ingerlin@dnsmalaga.com

Magnus

MAGNUS GRØNENG LINSETH
KONTAKTLÆRER 6. TRINN OG TILLITSVALGT
magnus@dnsmalaga.com

Monica

MONICA MØRKVE WESØE
KONTAKTLÆRER 7. TRINN, TEAMLEDER MELLOMTRINNET
monica@dnsmalaga.com

Tiril Lauglo

TIRIL LAUGLO
KONTAKTLÆRER 8. TRINN
tiril@dnsmalaga.com

DSC_0024

HELENE KARLSEN SUNDE
KONTAKTLÆRER 9. TRINN
helene@dnsmalaga.com

Petter

PETTER TRYGGESTAD
IT-ADMIN, TEAMLEDER U. TRINN, OG KONTAKTLÆRER 10. TRINN
petter@dnsmalaga.com

Daniel Mørkve Wesøe

DANIEL MØRKVE WESØE
IT-ANSVARLIG
daniel@dnsmalaga.com

Lene Ekornhol Bjerktveit

LENE EKORNHOL BJERKTVEIT
FAGLÆRER KROPPSØVNING OG SPES. PED.
lene@dnsmalaga.com

Tayla Alvseike

TAYLA ALVSEIKE
FAGLÆRER MUSIKK, PRODUKSJON FOR SCENE, OG SPES. PED.
tayla@dnsmalaga.com

Kine Marie Igland

KINE MARIE IGLAND
FAGLÆRER I SPANSK OG ENGELSK

kine@dnsmalaga.com

DSC_0011

SUSANNE SJÅVIK IVERSEN
FAGLÆRER
susannes@dnsmalaga.com

Vennlig hilsen Nina, Markedsansvarlig for Den Norske Skolen Malaga

NINA CICILIE KAASIN SIMARUD
ASSISTENT, VALGFAGSLÆRER OG MARKEDSANSVARLIG,
nina@dnsmalaga.com

Astrid

ASTRID SAXVIG
ASSISTENT, LEK OG LÆRING
astrid@dnsmalaga.com

DSC_0357

LUISA PALOMAR
FAGLÆRER I SPANSK
luisa@dnsmalaga.com

Susann

SUSANNE CANO FÄLTSKOG
FAGLÆRER I SPANSK OG ENGELSK
susanne@dnsmalaga.com

Mette F

METTE FINSRUD
ASSISTENT 4. TRINN, LEK OG LÆRING
mette@dnsmalaga.com

Kim

KIM FJELKING SLAATSVEEN
(PERMISJON)
kim@dnsmalaga.com

Hilde

HILDE RASMUSSEN
(PERMISJON)
hilde@dnsmalaga.com

Vibeke

VIBEKE KÅBULAND
FAGLÆRER (PERMISJON)
vibekek@dnsmalaga.com

DSC_0132

SALVADORA C. SAMPALO
KANTINEMEDARBEIDER

Maria Cano Cavellido

MARIA CANO CAVELLIDO
KANTINEMEDARBEIDER

Josefina

JOSEFINA ORTEGA MORA
RENHOLD

Melissa Jade Mathisen

MELISSA JADE MATHISEN
VIKAR
melissa@dnsmalaga.com